Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Co charakteryzuje styl industrialny?

Żyrandol wykonany z rurek hydraulicznych? Żyrandol z żarówkami bez osłony? Tak! To właśnie są żyrandole industrialne, które można znaleźć w naszym sklepie. Są różnorodne, tak jak różnorodne są industrialne wnętrza. 

Co charakteryzuje styl industrialny? Przede wszystkim dość ciemne i surowe barwy – ceglasto czerwony, brązowy, czarny, szary. To również zastosowanie podstawowych materiałów budowlanych w charakterze elementów dekoracyjnych – jest tu więc klasyczna cegłówka klinkierowa czy po prostu beton.

Zyrandol industrialny

W tak zaprojektowanym pomieszczeniu musi się znaleźć odpowiednio dopasowany do niego żyrandol. W naszej ofercie znajdują się takie, które wykonane są z elementów hydraulicznych – doskonale pasują do pokoju, w którym na ścianie widoczna jest cegła lub wykończenia betonowe. 

Obok nich proponujemy żyrandole z ażurowymi kloszami. Zwykle są to ciemne, czarne egzemplarze. Te sprawdzą się doskonale w takim pomieszczeniu, gdzie styl industrialny został wprowadzony w nieco łagodniejszej wersji w delikatniejszym wydaniu.

Zyrandol loft

Bardzo ciekawą propozycję stanowią również żyrandole, oparte w projekcie na klasycznych lampionach, latarniach. Konstrukcja jest całkowicie nowoczesna, natomiast klosz okalający żarówkę, swoim wyglądem nawiązuje do tradycyjnego lampionu, w którym niegdyś paliła się świeca.

Mając na uwadze fakt, że wnętrza industrialne są bardzo różnorodne, niektóre w swej surowości są bardziej, inne mniej intensywne, oferujemy również różnorodne żyrandole industrialne. Dzięki temu, każdy znajdzie taki egzemplarz, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom i pasował do urządzanego w tym stylu mieszkania.