Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Co wyróżnia kinkiety gipsowe

Kinkiety ceramiczne to niezwykle oryginalna i ciekawa grupa produktów w gamie oświetlenia w tym właśnie kinkietów. Dostępne są w różnorodnych kształtach, wzorach i modelach. Co ciekawe, niektóre z naszych kinkietów ceramicznych znacznie lepiej się sprawdzą w pomieszczeniach minimalistycznych, skandynawskich, czy nowoczesnych. Inne zaś będą pasowały do pomieszczeń rustykalnych, bogatych, strojnych i dekoracyjnych.

Kinkiety ceramiczne w prostych kształtach

Kinkiety ceramiczne w prostych kształtach to oświetlenie do pomieszczeń minimalistycznych. Same są mało dekoracyjne, delikatne i łagodne w swoim wyglądzie, więc doskonale uzupełnią przestrzeń pełną prostoty, delikatności i łagodności.

Nasza oferta to również kinkiety dekoracyjne, bogato zdobione, pełne fantazyjnych kształtów i wzorów. Są idealnym uzupełnieniem wnętrza bogatego, strojnego i przepełnionego różnorodnymi wzorami. Zaokrąglone części, fale i przepływające elementy dają wrażenie bogactwa i przepychu.

Kinkiety dekoracyjne bogato zdobione

Dodatkową zaletą takich kinkietów jest to, że można je dodatkowo samodzielnie ozdabiać i wykańczań. Mogą być pokryte dodatkową warstwą tynku dekoracyjnego lub pomalowane na dowolnie wybrany kolor. Dzięki temu doskonale można je dopasować nie tylko do wnętrza, ale również do jego zmian. Jeżeli w przyszłości jasne ściany zmienią się w szare lub ciemne – nie będzie trzeba kupować nowego kinkietu. Wystarczy pomalować ten, który już jest. To rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również oszczędne.