Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Alfa

Spółka Alfa istnieje na rynku od 1974 roku. Firma została założona przez dwóch braci – Stanisława i Janusza Sosnowskich, którzy z powodzeniem kontynuują ponad trzydziestoletnią tradycję w projektowaniu i produkcji oświetlenia.

 

Spółka Alfa

 

Aktualna nazwa Alfa Sosnowscy charakteryzuje firmę rodzinną, w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia niezwykłych opraw oświetleniowych, które oprócz pożytecznej funkcji powinne mieć również zalety dekoracyjne. Dynamiczny rozwój firmy Alfa dał możliwość stworzenia prawie 400 miejsc pracy, a tym samym firma została jednym z największych pracodawców na terenie Częstochowy.

 

Żyrandole Alfa

 

Na terenie nowoczesnego zakładu Alfa w Nowej Wsi znajduje się siedziba firmy, w której pojawia się szeroka oferta lamp wiszących, lamp podłogowych, lamp sufitowych, lamp stołowych, kinkiet, jak również plafonów. Dzięki innowacyjnemu parkowi maszynowemu w procesie produkcyjnym są wykorzystywane najnowsze technologie oraz surowce wysokiej jakości – szlachetne gatunki drewna, metale, szkło i tkaniny. We własnej projektowej pracowni powstaje nowa oryginalna gama wyrobów spełniających kryteria najwyższej jakości opraw oświetleniowych produkowanych w Polsce.

 

kinkiety Alfa

 

Wysoka jakość produktów firmy Alfa w połączeniu z szeroką gamą klasycznych wzorów jak również form zgodnych z dominującymi tendencjami są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane zamiłowania klientów.