Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Art Glass

Firma ArtGlass jest dumnym uczniem ponad 300-letniej tradycji czeskich lamp kryształowych. Od 1993 roku robimy wszystko, aby nasze lampy dzięki swojej wyjątkowości, jakości i wzornictwu znalazły się wśród najwyższej klasy lamp na świecie.

 

lamp Art Glass

 

Firma ArtGlass została założona w 1993 roku na terenie Republiki Czeskiej w mieście Jablonec nad Nisou, znanym jako "miasto szkła i biżuterii". Dziś firma ArtGlass jest jednym z liderów w produkcji tradycyjnych czeskich kryształowych lamp. W 2013 roku firma obchodziła 20-lecie swojej udanej działalności na światowym rynku.

 

kryształowych lamp Art Glass

 

Jedną z głównych zalet firmy ArtGlass jest możliwość budowy dużych opraw według indywidualnych projektów. Dzięki wysokiej elastyczności produkcji i stosowania nowoczesnych technologii, firma ArtGlass jest w stanie zaprojektować i wykonać w jak najkrótszym czasie praktycznie każdy kryształowa lampa, z obowiązkowym akcentem na jakość produktu. Pracownicy firmy ArtGlass inwestują cząstkę serca i duszy w każdy szczegół kryształowej lampy – i na tym polega sens ich pracy, którego wyniki przynoszą radość i satysfakcję.

 

lampy

 

Asortyment ekskluzywnych opraw ArtGlass obecnie liczy ponad 1000 unikalnych produktów. Wśród nich tradycyjne kryształowe lampy ze szklanymi i metalowymi rożkami, lampy sufitowe w kształcie kosza i ze szklanymi odcieniami, lampy, wykonane za pomocą technologii odlewania, tradycyjne kryształowe lampy serii "Maria Teresa", a także kryształowe lampy w stylu "modern". Gama produktów stale się powiększa.