Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Arte

Firma techniki oświetleniowej Arte Lamp została założona w roku 2001. Siedziba firmy znajduje się we Włoszech, w Fanzolo, okręg Vedelago. Cały rynek europejski zaopatruje się stamtąd. Głównym kierunkiem firmy jest dystrybucja produktów oświetlenia do wnętrz. Produkty Arte Lamp są reprezentowane w ponad 20 krajach na całym świecie.

 

Firma Arte

 

Podstawowy wektor dla dynamicznego wzrostu – to dealerzy firmy we Wschodniej, Zachodniej i Południowej Europie, Turcji i Rosji. W ramach strategicznego planu rozwoju firma rozszerza sieć swoich przedstawicieli.

 

Arte Lamp

 

Aktualny asortyment Arte Lamp – to ponad 800 pozycji reprezentujących wszystkie najważniejsze kierunki oświetlenia wnętrza zażądane przez konsumentów na rynku – od designerskich eksperymentów z halogenem oraz technologiami energooszczędnymi do klasycznych lamp stołowych, lamp podłogowych i żyrandoli. Arte Lamp ma w swoim składzie dział opracowania sprzętu oświetleniowego wykorzystującego technologie LED, w tym zasilanego słońcem, co przede wszystkim jest reprezentowane w oświetleniu ulicznym.

 

składzie

 

Arte Lamp zatrudnia ponad 50 wysoko wykwalifikowanych specjalistów obecnie reprezentujących jednego z przewodzących detalistów oświetleniowych w Europie z obrotem ponad 15 milionów euro.
Arte Lamp uważa za fundamentalne: rozwój nowych kierunków, badania w dziedzinie oświetlenia oraz designerskie pomysły. Ponadto, firma już współpracuje ze znanymi projektantami i Instytutem Technicznym w Wenecji. Efektem tej pracy jest widoczny udział w międzynarodowych targach we Frankfurcie, Mediolanie, Hong Kongu i Moskwie, a także w wystawach regionalnych.

 

specjalist Arte

 

Ścisłe przestrzeganie planów strategicznych spółki pozwala mieć stałą przewagę konkurencyjną, co z kolei jest podstawowym pomyślnym czynnikiem dla dalszego wzrostu całej firmy.