Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Bydzov

Firma Bydzov. Polityka firmy opiera się na założeniu prowadzenia działalności przedsiębiorczej, tj. spełniać oczekiwania, potrzeby i wymagania klientów. Firma opracowuje nowe lampy kryształowe i nieustannie oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz asortymentowy zarówno lampy kryształowe, lampy, oprawy i kinkiety jak w dolnym przedziale cenowym, tak i w luksusowym. Zaspokajanie potrzeb naszych klientów jest stałym elementem codziennej pracy firmy. Różne kształty i kolory lamp czynią oferte żyrandoli, lamp i kinkietów bardzo wszechstronną. W asortymencie można wybrać sobie klasyczne lampy do budynku zabytkowego a lampy z współczesnym designem do nowoczesnych apartamentów. Firma zawsze stara się sprostać potrzebom klientów. Сelem firmy jest by oferta żyrandoli i lamp, w krysztale oraz z kolorowego szkła, była jak największa i obejmowała najwięcej sprzedające się lampy.

lampy kryształowe Bydzov

Dlaczego lampy kryształowe? Kryształowy żyrandol najbardziej wyróżni się jeżeli jest idealnie dostosowany do wnętrza. Aby pomóc Państwu dokonać najlepszego wyboru, firma produkuje ponad 2000 modeli i wariantów lamp. Niektóre z tych lamp można zamówić w różnych kolorach.

lampy kryształow

Zalety kryształowych żyrandoli firmy Bydzov. 1. Wysoka wytrzymałość powierzchni elementów metalowych, które są stosowane do lamp kryształowych. Używane części wykończeniowe opraw gwarantują wysoką stabilność i trwałość. Do lamp kryształowych z logo Bydzov s.r.o. używane wyłącznie lakiery, które są wypalane w temperaturze powyżej 150° C, co zapewnia dużą odporność na różne warunki środowiska. 2. Rozszczepienie światła w całym widmie widzialnym Zawieszki kryształowe do żyrandoli, kinkietów i lamp oznaczonych S, używa się wyłącznie optycznego szkła kryształowego, które swoim składem gwarantuje rozkład światła dziennego, ale również światła ze sztucznych źródeł światła w całym widzialnym widmie od 390 do 790 nm. 3.Podkreślenie połysku delikatnie polerowanych zawieszek Lampy, zawieszki i inne elementy opraw są zaprojektowane dokładnie tak, by jak najbardziej podkreślić połysk zawieszek wykorzystanych w lampach. Zawieszki szlifowane, które są wykorzystane do żyrandoli, lamp i kinkietów są kolejnie uprawiane specjalną metodą delikatnego polerowania, która zapewnia nam wysoki połysk i jasny blask.

żyrandoli Bydzov

4. Ścisła kontrola jakości lamp Gwarancją najwyższej jakości są firmy unikatne procesy produkcyjne opierające się o wieloletnie doświadczeńia wszystkich pracowników firmy. 5. Nieładowne pakowanie - ekonomika transportu Żyrandole są pakowane rozmontowane tak, by objętość opakowania była jak najmniejsza i zarówno zapewniała maksymalną ochronę przed uszkodzeniami. Przykład: żyrandol 4004 06 o wymiarach 58 × 44 cm, jest pakowany do kartonu 36 × 36 × 17 cm.

Żyrandole kryształowe Bydzov

6. Gwarancja dostarczenia części zamiennych do żyrandoli, lamp i kinkietów Firma Bydžov s.r.o. gwarantuje dostawę oryginalnych części do żyrandoli kryształowych, lamp i kinkietów bezpośrednio z fabryki lub za pośrednictwem sprzedawców detalicznych na całym świecie. 7. Całkowicie unikatny wzór misek szlifowanych Miski szlifowane do żyrandoli są szlifowane wzorem przypominającym lot ważki. Właśnie ten wzór stwarza właściwą harmonię miski szlifowanej, która będzie codziennie przenoszona do Państwa domu, gdzie wniesie prawdziwą pogodność. 8. Prosta konserwacja lamp – łatwo demontowatelne żyrandole kryształowe Do prostej konserwacji oświetleń stosuje firma Bydžov s.r.o. system zdejmowanych szklanych części. System umożliwia opuszczenie zawieszek, łańcuszków i misek na ramionach w bardzo krótkim czasie, bez potrzeby demontażu żyrandolu z sufitu. Ten sam system jest wykorzystany do kinkietów, lamp stołowych i stojących. 9. Zestaw elementów konstrukcyjnych dla każdego – żyrandole kryształowe wg Państwa konstrukcji Szeroki asortyment podstawowy i możliwość zamiany licznych części żyrandoli dają klientowi możliwość w pewnym stopniu uczestniczyć w konstrukcji lampy.