Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Globo

Firma Globo została założona w 1998 roku z siedzibą główną w Austrii. Cały rynek europejski zaopatruje się stąd. Głównym kierunkiem działalności spółki jest opracowanie i promocja na rynkach światowych dekoracyjnej domowej instalacji oświetleniowej. Obecnie produkcja jest dystrybuowana w ponad 50 krajach na całym świecie. Najważniejszymi partnerami firmy Globo są sklepy meblowe, centra budowlane, wyspecjalizowane centra handlowe opraw oświetleniowych, jak również sieć sklepów i dystrybutorów regionalnych.

 

Firma Globo

 

Jednym z ważnych czynników dla dynamicznego rozwoju spółki są sieci oddziałów firmy Globo dla dystrybucji na Słowacji, we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Serbii. Gama produkcji firmy Globo obejmuje ponad 2000 wyrobów. Firma Globo pozycjonuje siebie jako dystrybutora pełnej linii opraw oświetleniowych. W tej chwili firma Globo zatrudnia około 200 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Sieć firmy Globo jest jedną z wiodących detalicznych sieci oświetleniowych w Europie.

 

kinkiety Globo

 

Ważnym aspektem swojej przyszłości spółka widzi innowacyjne wzornictwo. Firma Globo stale prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie projektowania opraw oświetleniowych. Firma Globo od lat współpracuje ze znanymi projektantami oraz instytutem szkolnictwa wyższego technicznego w Ferlach. Produkcja towarzystwa Globo odpowiada najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa.
Jednym z głównych haseł firmy Globo jest "wysoka jakość w przystępnej cenie." W tym celu produkcja jest stale poddawana szczegółowej kontroli jakości.

 

dziedzinie Żyrandole Globo