Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Ideal Lux

Już od ponad 40 lat firma Ideal Lux, biuro której znajduje się na kontynentalnej części Wenecji, z powodzeniem produkuje, sprzedaje i dystrybuuje swoje oprawy oświetleniowe w ponad 70 krajach, i w ciągu lat zyskała klientów nie tylko na terytorium Włoch, ale również na europejskiej części kontynentu.

 

kinkiety Ideal Lux

 

 

Firma Ideal Lux oferuje swoim klientom szeroką gamę żyrandoli z różnych materiałów dobrej jakości. Surowa klasyka, elegancka moderna, współczesny high-tech i śmiałe rozwiązania konstrukcyjne, oświetlenie dla domu i biura, wydmuchiwane szkło i kryształ – wszystko to można powiedzieć o produkcji firmy Ideal Lux.

 

żyrandoli Ideal Lux

 

Asortyment firmy obejmujący ponad 1500 różnych opraw oświetleniowych, oryginalnych i opatentowanych, wezwany jest do zaspokojenia najbardziej wyrafinowanych gustów swoich klientów. Przy produkcji Ideal lux nadąża za duchem czasu i bierze pod uwagę najnowsze trendy wzornicze, co przy optymalnym połączeniu ceny a jakości produkcji i najwyższym poziomie obsługi pozwala zrozumieć, dlaczego w ostatnich latach coraz więcej klientów dokonują wyboru na rzecz produkcji firmy.

 

kryształ Ideal Lux

 

Młody i energiczny zespół firmy Ideal Lux liczy więcej niż 50 pracowników, jest zawsze gotowy do rozwiązania wszelkich powstających problemów i dąży do ciągłego doskonalenia świadczonych usług.