Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Lis Lighting

Firma powstała w 1990 roku jako Zakład Produkcyjny Sprzętu Oświetleniowego "Elektromechanika" Ludwik Lis. Obecnie, po zmianie formy prawnej w 2006 roku, zmieniła równocześnie nazwę na Lis Poland. Siedziba mieści się na powierzchni 6000m2 w Żurawicy k. Przemyśla przy międzynarodowej trasie w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Jest zakładem pracy chronionej i zatrudnia 140 pracowników. Przez lata stworzyła swój styl i markę. Gwarantując wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę, zdobyła do tej pory uznanie i zaufanie tysięcy klientów w kraju i zagranicą.

Produkcja obejmuje żyrandole, kinkiety, lampy stojące, lampy sufitowe, lampy biurkowe oraz plafony ...  W ofercie znaleźć można oświetlenie ledowe, oświetlenie tradycyjne, klasyczne, lampy nowoczesne i stylizowane.
Povac na zlecenie lis Poland wykonuje powłoki metaliczne. Firma Lis Poland stworzyła dwie oddzielne marki. Wiodącą jest Lis Lighting - produkcja wewnętrznego oświetlenia dekoracyjnego ledowego oraz klasycznego. Drugą jest Povac, która świadczy usługi metalizacji prózniowej, lakierowania UV oraz lakiernictwo proszkowe i ciekłe.

Lis Poland sp z.o.o. jako producent lamp to także dział inwestycyjny, który realizuje zamówienia na oświetlenie wnętrz dla Klienta indywidualnego i wykonujemy lampy według jego projektu. Firma Lis realizuje zlecenia indywidualne w zakresie oświetlenia wnętrz obiektów publicznych, sakralnych, hoteli i restauracji. Jesteśmy wielokrotnym laureatem Targów "Światło" w Warszawie, posiadamy też wyróżnienia Instytutu Wzornictwa Przemysłowego "Dobry Wzór" oraz atest Fundacji "Cepelia" dla wyrobów rękodzilniczych. Linia Wiola oraz Vivat były nominowane do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

 

Firma wprowadziła i stosuje System Zapewnienia Jakości według wymagań normy PN-EN ISO 9001:2001. Wyroby posiadają atesty CE, UL, GOST-R, UKRASEPRO. Artystyczne, wyrafinowane wzornictwo, nowoczesne technologieperfekcyjne ręczne wykonanie i wykończenie, precyzja i bogata wyobraźnia przestrzenna uczyniła lampy marki LIS Lighting małymi dziełami i.

Ambicją właściciela Ludwika Lisa i pracowników firmy jest stałe i skuteczne konkurowanie jakością, wzornictwem, asortymentem oraz ceną. Dlatego w działalności firmy najważniejsze jest kierowanie się strategicznymi zasadami: zawsze starać się sprostać najwyższym oczekiwaniom Klientów, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu rozwijać krajową jak też międzynarodową działalność firmy, opartą na uzgodnionych w drodze negocjacji warunkach, zapewniając firmie, naszym partnerom gospodarczym uzyskanie wzajemnych korzyści, dążyć do tego by Lis Poland Sp. z o.o. była rozpoznawalną na rynku marką, aktywnie reagującą na zmieniającą się modę jednocześnie wiernie oddaną klasycznym stylom, w pracy nad najnowyszymi projektami wykorzystywać tradycję klasycznego wzornictwa i ręcznego wykonawstwa oraz prostotę współczesnego design-u, utrzymywać wysoką jakość, oryginalność i innowacyjność wyrobów, kierując się obowiązującą w firmie Polityką Jakości.