Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Firma Nowodvorski

Spółka Nowodvorski Lighting to rodzinne przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1994 roku.

Przed 2011 rokiem działała pod nazwą TECHNOLUX.

 

Lampy Nowodvorski

 

Spółka opiera się na swoich zasadach i wyodrębnia się szeregiem zalet, które, jej zdaniem, sprawiają to, że firma jest unikatowa.

Główne cechy spółki Nowodvorski

- Profesjonalizm

Zadania w dziedzinie opracowania i przystąpienia do produkcji opraw, urzeczywistniane przez 18 lat, pozwoliły firmie Nowodvorski Lighting zdobyć doświadczenie stanowiące potężny kapitał spółki.

- Wysoki standard

Kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcji począwszy od starannego doboru podwykonawców, kontroli dostarczanych Nowodvorski Lighting materiałów i komponentów, kontroli półfabrykatów na każdym etapie obróbki, i kończąc wyrobami gotowymi.

Wszystko to po to, żeby wyrób Nowodvorski Lighting był bezpieczny, piękny i wysokiej jakości.

- Niezawodna obsługa

Niezawodne i szybkie wykonanie zamówień gwarantuje ten fakt, że wyroby Nowodvorski Lighting są produkowane w Polsce. Dzięki temu firma może błyskawicznie reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

 

kinkiety Nowodvorski

 

Ze względu na często zmieniające się trendy w aranżacji wnętrz, a także kierując się dążeniem doniesienia oferty do jak największej ilości potencjalnych klientów, dziś Nowodvorski Lighting może zaoferować ponad 2,5 tysięcy modeli. Jednym z głównych zadań Nowodvorski Lighting jest zaspokojenie najszerszego popytu nie tylko w odniesieniu do gustu klientów, ale też funkcjonalności opraw oświetleniowych.

 

Żyrandol Nowodvorski

 

Nowodvorski Lighting produkuje następujące oprawy oświetleniowe: oprawy sufitowe ze szkła giętego, nowoczesne lampy, klasyczne lampy, lampy witrażowe, lampy z postaciami Disneya, lampy dla dzieci, lampy punktowe, lampy do łazienki, oraz lampy zewnętrznego oświetlenia.