Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Kinkiety designerskie, stylowe

Coraz częściej właściciele nowych mieszkań lub domów decydują się na ich nowoczesne urządzenie. Taki designerski styl jest bardzo oryginalny i wyjątkowy. Nie jest jednak pozbawiony funkcjonalności. Dopełnieniem tego rodzaju wystroju są kinkiety designerskie, stylowe. 

Dostępne są w różnorodnych odmianach, modelach i kolorach. Wszystko dlatego, że sam designerski styl wykańczania wnętrz jest bardzo różnorodny i trudno go umieścić w jakichkolwiek ramach. 

W naszej ofercie znaleźć można tego rodzaju kinkiety designerskie, stylowe i dopasować odpowiedni model do wnętrza swojego mieszkania. Dostępne są w różnych kolorach, co znacznie zwiększa ich dostępność. Dzięki takiemu bogactwu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Kinkiety designerskie

Bardzo ciekawą propozycją są metalowe kinkiety z ażurowymi kloszami. Zamieszczone w jego wnętrzu miodowe kryształki zmieniają nieco kolor światła, dodatkowo wpływając na wygląd pomieszczenia. Takie rozwiązanie powoduje, że nie tylko sam kinkiet jest dekoracją, ale również ozdobne jest dawane przez niego światło. 

Innym przykładem kinkietu designerskiego jest oferowany przez nad model kwiat. To kinkiet, który w całości opiera się o wzór delikatnego, lekkiego kwiatu z kilkoma gałązkami i główkami. Wygląda niezwykle efektownie i dekoracyjnie. Ma jasny kolor, jest delikatnie prześwitujący z uwagi na wykorzystanie szkła. Dostępny jest również w kolorze fioletowym. 

Kinkiety stylowe

Na uwagę zasługują również kinkiety z elementami lustrzanymi. Lustro odbija światło, co powoduje, że  moc kinkietu jest nieco większa. Co jednak istotne, to fakt, że takie odbicie daje niesamowite wrażenie, a sam kinkiety (nawet gdy światło nie jest włączone), wygląda bardzo efektownie.