Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Kinkiety do pokoju dziecięcego

Dekoracja pokoju dziecięcego jest szczególnie istotnym zadaniem. Każdy rodzic chce, by pokój dziecka był połączeniem funkcjonalności, estetyki i uwzględniał zainteresowania małego mieszkańca. O ile dziecko może się określić w zakresie ulubionych kolorów, wzorów, motywów, bohaterów czy innych zainteresowań, o tyle odpowiedniego światła nie jest w stanie samodzielnie wybrać. To rola dla rodziców.

Dekoracja pokoju dziecięcego

Jesteśmy tu po to, by pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Kinkiety do pokoju dziecięcego powinny charakteryzować się przede wszystkim atrakcyjnym, dla dziecka, wyglądem. Właśnie dlatego zróżnicowaliśmy naszą ofertę na propozycje dla dziewczynek i chłopców. Dla całkiem małych dzieci również coś się tu znajdzie – jak chociażby kinkiet z aniołkiem na chmurze czy owieczką. Dziewczynkom proponujemy kinkiety oparte na motywach kwiatowych lub z misiami, a chłopcom z samochodzikami, samolotami czy piłkarzami. Ciekawą linię stanowią również kinkiety do pokoju dziecięcego, których podstawę stanowi jeden element puzzli. 

Starszym dzieciom możemy zaproponować kinkiety do pokoju dziecięcego o nieco bardziej neutralnym wyglądzie, ale ciekawych i intensywnych barwach.

Kinkiety do pokoju dziecięcego

Nasza oferta to lampy, które są wyposażone w jedną lub więcej żarówek. Wszystko uzależnione jest od zapotrzebowania i oczekiwań. Bogactwo wzorów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient – a takie właśnie są dzieci – znajdzie tu coś dla siebie. Natomiast szeroka gama kolorystyczna kinkietów nieco poważniejszych, dla starszych dzieci, powoduje, że dla każdego znajdzie się odpowiedni egzemplarz. Znaleźć można: czerwone, zielone czy niebieskie kinkiety do pokoju dziecięcego.