Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Kinkiety industrialne

Dekoracyjny element wyposażenia wnętrz

W ostatnim czasie mieszkania wykończone w stylu industrialnym cieszą się coraz większym zainteresowaniem i powodzeniem wśród kupujących i remontujących domy i mieszkania. Jest to styl dość konkretnie zdefiniowany, w którym każdy sprzęt, każdy przedmiot i każda rzecz ma swoje odpowiednie miejsce. Nic nie jest tam przypadkowe czy zbędne.

Kinkiety industrialne

Decydując się na wykończenie mieszkania w stylu industrialnym trzeba pamiętać o tym, by takie również było oświetlenie. Samotne żarówki doskonale się sprawdzą w takim miejscu. Można jednak pójść o krok dalej i wybrać lamy lub kinkiety industrialne. Są tak zaprojektowane, że dopełniają wnętrze, stanowią element dekoracyjny i domykają całą kompozycję.

Ciekawym rozwiązaniem w grupie kinkietów industrialnych są ozdobne żarówki na długim kablu. Bardzo ważne, by nie były to zwykłe żarówki. Powinny mieć specyficzną, dostosowaną do stylu konstrukcję i kompozycję.

Odmianą kinkietów industrialnych

Odmianą kinkietów industrialnych są te, które poza żarówką mają również klosz, z tym że należy pamiętać, że nie może to być klosz zbyt fantazyjny. Proste kształty, najczęściej geometryczne i ażurowe, to element oświetleniowy, który może się znaleźć w industrialnym pomieszczeniu. W naszej ofercie dostępne są klosze ażurowe w kolorze białym i czarnym. Oczywiście kształty są również rozmaite, od zaokrąglonych, poprzez sześcienne i wielokątne.