Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Klasyka nieustannie jest w cenie

Klasyka nieustannie jest  w cenie. Mimo ogromnej różnorodności stylów dekoratorskich, do klasycznego nadal odwołuje się bardzo wiele osób. To styl bezpieczny, sprawdzony i przez większość osób akceptowany. Właśnie dlatego cieszy się takim zainteresowaniem. Wiele mieszkań jest więc urządzonych w stylu klasycznym, a to wymusza dobranie również takich dodatków, akcesoriów i wyposażenia. W przeciwnym razie, mieszkanie urządzone będzie w sposób chaotyczny, bez spójności i harmonii. 

Elementem wyposażenia mieszkania jest właśnie odpowiedni żyrandol. Jeżeli mieszkanie jest wykończone w stylu klasycznym, to niezbędne do niego będą również żyrandole klasyczne. Ich siła tkwi z jednej strony w prostocie, a z drugiej w zastosowanych rozwiązaniach dekoracyjnych.

żyrandole klasyczne

W naszej ofercie można znaleźć żyrandole na jedną żarówkę, dwie i więcej. Taka różnorodność powoduje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do małych wnętrz z pewnością wystarczy żyrandol z jednym tylko źródłem światła. Natomiast większe pomieszczenia potrzebują żyrandoli większych, by dotrzeć z oświetleniem w każdy punkt pokoju.

Duży żyrandol

Wśród naszych propozycji znajdują się żyrandole bardziej lub mniej dekoracyjne. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, by każdy mógł znaleźć tu coś odpowiedniego. Dostępne żyrandole wykonane są z różnych materiałów (szkła, metaloplastyki). Można więc bardzo precyzyjnie wybrać odpowiednie oświetlenie.