Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Wybierając do swojego domu żyrandole kryształowe, nowoczesne wnętrze uczynisz prawdziwie olśniewającym

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się żyrandole kryształowe. Ich zalety można by mnożyć. Na pierwsze miejsce wysuwa się oczywiście ich wygląd. Są to żyrandole eleganckie, gustowne i z klasą. Swoimi kształtami, kompozycją i projektem nawiązują do sal balowych, bankietowych czy pałacowych.

Żyrandole kryształowe składają się z niezliczonej ilości małych kryształków, co powoduje, że gra świateł jest tutaj trudna do opisania. W słoneczny dzień, gdy sztuczne światło żarówki nie jest potrzebne, żyrandol kryształowy doskonale odbija naturalne promienie, powodując tym samym powstanie efektu tęczy na ścianach i suficie. Światło słoneczne, które przechodzi przez małe kryształki ulega rozproszeniu i stąd właśnie barwne refleksy na ścianach, które wyglądają pięknie, tym bardziej że są całkowicie naturalne i w żaden sposób niezaprojektowane.

Kryształowe żyrandole do domu

W czasie, gdy sztuczne światło jest już potrzebne, wówczas kryształki mogą je odbijać, co daje zupełnie inny efekt ze względu na charakter i źródło rozpraszanych promieni.

Dostępne w naszej ofercie żyrandole kryształowe to bogactwo kształtów i modeli. Dostępne są żyrandole niezwykle dekoracyjne, duże, wręcz pałacowe, ale również można znaleźć znacznie mniejsze, delikatniejsze i skromniejsze, co nie znaczny, że mniej strojne. Niektóre z modeli stanowią interesującą syntezę dekoracyjności kryształów z nowoczesną i minimalistyczną formą, w której te kryształy zostały zamknięte.

Kryształowy żyrandol we wnętrzu domu

Dodatkowo czeskie żyrandole kryształowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania w całej Europie. Jesteśmy jedynymi dystrybutorami tego rodzaju lamp marek Bydzov i Elite Bohemia, które z pewnością zachwycą blaskiem Twoich gości. Propozycje stworzone przez tych producentów to prawdziwe dzieła sztuki, które dodadzą uroku i elegancji salonowi czy stylowej kawiarni.