Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Żyrandole designerskie – stylowe

Coraz ciekawsze i coraz bardziej innowacyjne projekty domów i mieszkań wymuszają dobieranie równie innowacyjnych dodatków, akcesoriów i elementów wykończenia mieszkania. Wśród nich właśnie sporą trudność sprawia dopasowanie odpowiedniego żyrandola. Wszystkim, którzy głowią się nad dopasowaniem oświetlenia, przychodzimy z pomocą.

W naszej ofercie mamy również żyrandole designerskie – stylowe. To grupa bardzo oryginalnych żyrandoli, które skupiają na sobie wzrok i uwagę każdego. Projekty żyrandoli designerskich są bardzo oryginalne, nieszablonowe i wymykają się wszelkim ramom. Właśnie dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Żyrandole designerskie

Dysponujemy żyrandolami na jedną żarówkę i więcej. Wszystko zależy od zapotrzebowania oświetleniowego. Oczywiście, z przyjemnością pomożemy w dokonaniu wyboru i podjęciu właściwej decyzji.

Na uwagę z pewnością zasługują modne obecnie żyrandole minimalistyczne. Ich projekt opiera się na mocowaniu i żarówce – to wszystko. Mimo swojej prostoty, zaprojektowanie kompozycji, która będzie jednocześnie estetyczna, zaskakująca i oryginalna, nie jest wcale takie łatwe. Wręcz przeciwnie, zadanie się wydaje właśnie tym trudniejsze, im mniej elementów jest do dyspozycji.

Żyrandole stylowe

Żyrandole desingerskie wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym kształtem, fantazyjnym ułożeniem uchwytów do żarówek lub po prostu niezwykłą prostotą kompozycji. Całość prezentuje się zaskakująco elegancko.

Taki żyrandol stanowi dekorację sam w sobie. Jest interesujący, intrygujący i przyciąga uwagę. W wielu z nich mocowanie żarówki jest ukryte, co dodatkowo podnosi walory żyrandola, budząc zainteresowanie dotyczące tego, skąd pochodzi źródło światła.