Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Żyrandole kryształowe

Kiedy myślimy o luksusowym pomieszczeniu, wśród przedmiotów wnętrza dodających elegancji przedstawia się olśniewający i wspaniały kryształowy żyrandol. Przyjemnie zaznaczyć że minęły czasy, gdy sam fakt, że ci udało się zdobyć ten kryształowy żyrandol, już wprawiał otoczenie w zachwyt. I czysto estetyczne momenty schodziły na drugi plan: czy wpisuje się ona do pokoju, czy odpowiada naszemu gustowi, i tak dalej.

Dzisiaj kupić żyrandol kryształowy nie sprawi trudności. Ponadto możemy wybrać jego konfigurację, styl, a nawet kolor ... Jedyną rzeczą, którą zachowały kryształowe żyrandole w ciągu dziesięcioleci jest podstawowy materiał wyjściowy. We wszystkim pozostałym współczesne żyrandole całkowicie nie podobne są do swoich poprzedników, i mogą wzbogacić niemal każdy styl wnętrza. Bydzov, Art Glass, Elite Bohemia - najbardziej znane marki producentów żyrandoli kryształowych.

W dawnych czasach tylko ważnym i drogim apartamentom przyznawano zaszczytu obecności kryształu. To było powiązane z jego niesamowitą drożyzną. Dzisiaj, na szczęście, produkcja kryształu została udoskonalona i zoptymalizowana, co pozwoliło obniżyć wartość wyrobów kryształowych. Teraz jesteśmy w stanie ozdobić kryształowymi oprawami oświetleniowymi chociaż każdy pokój w swoim domu.

 

kryształowy żyrandol

 

Klasyczne kryształowe żyrandole składające się z wielu poziomów i opadających "potoków" kryształowych, przeznaczone są do wypełniania światłem i wspaniałością wnętrz w stylu klasycznym. Modernizm aprobowuje żyrandole w prostszym i skromniejszym wykonaniu. Dzisiaj, nawet high-tech nie będzie pozostawiony bez kolorowego kryształowego żyrandola: mieszanka z tradycyjnego lub kolorowego kryształu z chromowanymi elementami zrobi żyrandol kryształowy super nowoczesnym. Barok? Kryształ z kandelabrami …

Nie zważając na nabytą uniwersalność pod względem lokalizacji w domu, jednak priorytetowym miejscem dla kryształowego żyrandola zostaje salon. Jest to “twarz” całego naszego domu, dlatego właśnie ten pokój chcemy obdarować najbardziej luksusowym i eleganckim "strojem". Kryształowy żyrandol w salonie jest poza konkurencją.

Kryształowy żyrandol dla sypialni jest nie mniej wyrafinowany, ale bardziej "doskonały": powściągliwa konfiguracja oraz mniejsze rozmiary tu będą bardziej stosowne.

W kuchni, w strefie przygotowywania pożywienia, żyrandol kryształowy nie warto wieszać wyłącznie ze względów praktycznych. Tam kryształ szybko będzie tracić poważny wygląd, ale dodawać gospodyni krzątaniny może w całości. Strefa jadalni jest bardziej odpowiednia: żyrandol z kryształu nad stołem jadalnym mimo woli popchnie przypomnieć sobie o zasadach etykiety i kulturze przy stole.

Żyrandole kryształowe w pokóju dziecinnym wiesza się rzadko z kilku powodów: po pierwsze, dzieci mogą niezbyt delikatnie odnosić się do takiego wspaniałego żyrandola, a po drugie, "zajączki", które puszcza taki żyrandol, mogą przeszkadzać dzieciom w czasie odpoczynku.

Chcecie państwo wspaniałości w przedpokoju? Działajcie, żadnych przeciwwskazań dla kryształu w przedpokoju nie ma. Niech w apartamentach z niewysokimi sufitami wiszą sufitowe żyrandole kryształowe. W przestronnym zaś i wysokim przedpokoju nie jesteście państwo ograniczeni w wyborze kryształu.

Z powyższego zrobimy następujący wniosek: żyrandol kryształowy jest bardziej stosowny w pomieszczeniach i pokojach, w których pierwszeństwo mają elegancja i estetyka, a dopiero potem funkcjonalności.

 

 

sufitowe żyrandole kryształowe