Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Żyrandole LED

Żyrandole LED to wyjątkowa grupa w naszej ofercie żyrandoli. Są nowatorskie, oryginalne i energooszczędne. Technologia oświetleniowa typu LED to nowatorskie rozwiązanie, które zapewnia wystarczającą moc światła, przy znacznie zmniejszonym poborze energii elektrycznej. W efekcie można uzyskać tak samo intensywne oświetlenie, jak przy żarówkach tradycyjnych, energooszczędnych czy halogenowych, a jednocześnie znacząco obniżyć koszty za energię elektryczną.

Żyrandole LED

Dzięki technologii oświetleniowej typu LED projektanci żyrandoli mogą sobie również pozwolić na zastosowanie, do tej pory nieznanych i niepraktykowanych, rozwiązań w zakresie wzornictwa czy kompozycji. Żyrandole LED nie wymagają uwzględnienia w projekcie miejsca na żarówkę. Oświetlenie może być doprowadzone za pośrednictwem taśmy ledowej, która składa się z niewielkich diod ledowych. To powoduje, że żyrandole mogą się składać z oryginalnie połączonych listew, taśm, prętów i innych materiałów, które tworzą często asymetryczne kształty.

Technologia oświetleniowa typu LED

Żyrandole LED mogą więc przybierać różnorodne formy, łącznie z tak oryginalnymi, że kojarzą się niemalże z kosmicznymi urządzeniami. W każdym mieszkaniu, które urządzone jest w sposób nowoczesny, pełne jest interesujących technologii, a wiele urządzeń działa za pośrednictwem pilota – taki żyrandol doskonale się sprawdzi, ponieważ będzie idealnie pasował swoim charakterem do miejsca, w którym się znajdzie.

Sprężyny, serpentyny, splątane elementy czy rozety – to wszystko można znaleźć właśnie w żyrandolach LED.