Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Żyrandole z kloszem

Jednym z bardziej tradycyjnych rozwiązań są żyrandole z kloszem. Spotyka się je jeszcze do dziś w wielu domach. Oczywiście, klosze mogą być bardzo zróżnicowane. Niektóre z nich nawiązują do stylu klasycznego, inne minimalistycznego, a jeszcze inne odwołują się do nowatorskiego stylu industrialnego.

Żyrandole z kloszem

W naszej ofercie żyrandoli z kloszem dostrzec można ogromne bogactwo różnorodnych form. Są żyrandole na jedną żarówkę, dwie i więcej. Niektóre z nich źródło światła skierowane mają ku górze, inne zaś to światło skierowane w dół. Usytuowanie żarówki ma ogromne znaczenie przy wyborze oświetlenia. Żarówki w dół, zależnie od zakresu oświetlanej powierzchni, rzucają dość ograniczone światło. Natomiast te w górę mogą wykorzystać biały sufit, do tego, by odbijać od niego światło i rozpraszać je w nieco szerszym zakresie. 

Dostępne w naszej ofercie klosze różnią się również kolorami, kształtem, rozmiarem i stylistyką. Jesteśmy przekonani, że takie bogactwo pomoże i ułatwi podjęcie właściwej decyzji i dokonanie najlepszego wyboru. 

żyrandole wiszące

Wszystkie produkty z naszej oferty doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, gabinecie czy pokoju gościnnym. To żyrandole wiszące. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zachęcamy do tego, by zastanowić się, jaki rodzaj uchwytu będzie pasował do pokoju, w którym żyrandol ma wisieć, jaki jego kolor będzie najlepszy, w którą stronę powinno być skierowane światło, a także, jaki powinien być klosz. W grupie żyrandoli z kloszem – to właśnie klosze odgrywają największą rolę.