Layout type

Header style

Header 1

Footer style

Footer 1

Background for boxed layout

Color

Background :

Background image:

Projektanci i architekci

Drodzy PROJEKTANCI I ARCHITEKCI !

 

Drodzy projektanci i architekci, przy zakupie oświetlenia w naszym sklepie internetowym możecie Państwo uzyskać wszystkie informacje techniczne o danym produkcie. Chętnie przedstawimy Państwu także pełną ofertę naszego sklepu i certyfikaty niezbędne do dalszej współpracy.
Pomożemy Państwu zaoszczędzić mnóstwo czasu przy poszukiwaniu lamp. Mamy tak szeroki wybór produktów, że nie będą musieli Państwo fatygować się szukaniem pasujących modeli w innych salonach. Nasi specjaliści są gotowi pomóc Państwu przy wyborze różnych wariantów oświetlenia na podstawie projektów w najrozmaitszych stylach.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej mogą Państwo w szybki i łatwy sposób złożyć zamówienie na produkty ponad 50 znanych marek w ilości nawet kilkudziesięciu sztuk!
Na życzenie udostępniamy projektantom wnętrz modele 2 i 3D większości produktów wybranych marek.
Dajemy również możliwość dopasowania produktu do danego projektu: na życzenie klienta wprowadzamy zmiany konstrukcyjne i modyfikacje wielu modeli, przygotowujemy niestandardowe klosze, przemalowujemy lampę, dołączamy zawieszki w różnych kolorach i kształtach.

Na podstawie naszych katalogów, strony internetowej i innych źródeł możecie złożyć Państwo zamówienie i wysłać je na adres mailowy info@technodeluxe.pl, wskazując artykuł, ilość i ewentualne uwagi do zamówienia oraz podając nam swoje dane kontaktowe. Jeżeli nie znaleźliście Państwo konkretnego modelu lampy w naszym sklepie internetowym, nasi doradcy pomogą w znalezieniu pasującego odpowiednika na podstawie zdjęcia i parametrów szukanej przez Państwa lampy. Niedługo po otrzymaniu zgłoszenia nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.

Ceny i rabaty:
Na naszej stronie internetowej ceny są podane na karcie każdego produktu. Już przy pierwszym zakupie możecie się jednak Państwo ubiegać o zniżkę. Wielkość rabatu ustalana jest indywidualnie na podstawie każdego zamówienia. Aby uzyskać informacje na temat długotrwałej współpracy, skontaktujcie się z nami w dogodny dla Państwa sposób. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo w sekcji „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Wybór modeli analogicznych do oryginalnych

Spodobała Ci się lampa, ale nie znasz nazwy modelu ani producenta? Dla naszych specjalistów to żaden problem!
Pomożemy Ci zakupić wybrany model lub adekwatny odpowiednik na podstawie opisu, zdjęcia, artykułu czy linku.
 Znasz parametry techniczne lampy, ale nie masz czasu na przeszukiwanie Internetu i sklepów stacjonarnych?
Nasi doświadczeni konsultanci zrobią to za Ciebie! Po otrzymaniu ogólnego zarysu zamówienia zaprezentujemy Ci wszystkie pasujące opcje drogą mailową, co pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Znalazłeś/-aś już idealną wersję swojego wymarzonego żyrandola, ale czas oczekiwania wynosi 2-3 miesiące? Dla nas to żaden problem! Możemy nawet w kilka dni dostarczyć Ci odpowiednik, który również spełnia wszystkie podane kryteria, a jest dostępny od ręki w magazynach naszych partnerów.

Masz już projekt, ale jego realizacja znacznie przekroczyłaby planowany budżet? Chętnie pomożemy Ci wybrać analogiczne do oryginalnych produktów repliki, które pozwolą Ci zrealizować zamierzoną wizję w przewidywanym przedziale cenowym.
Wybierając nasze usługi, otrzymacie Państwo:
- maksymalnie podobny do oryginału produkt oświetleniowy o wysokiej jakości;
- gwarancję producenta oraz dodatkową gwarancję naszego sklepu internetowego;
- terminową dostawę na wskazany adres;
- profesjonalną konsultację z ekspertami oświetleniowymi;
- wybór produktów w ramach podanego budżetu.

Prześlijcie dane techniczne lub zdjęcia wymarzonej lampy na adres info@technodeluxe.pl, a my zajmiemy się resztą.

Wybór oświetlenia wymaga zrównoważonej analizy wielu czynników i bardzo dobrej znajomości rynku oświetlenia wewnętrznego. Część głównych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu oświetlenia to: zakres zastosowania (ulica, wnętrze, lokal użytkowy itp.), wysokość i powierzchnia pomieszczenia, metoda instalacji (wisząca, sufitowa itp.), wymagana moc, parametry strumienia świetlnego, kolor i klasa ochrony. Nie wymagamy od naszych klientów znajomości tak szczegółowych informacji, w końcu zatrudniamy profesjonalnych doradców, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dostosować produkt do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zakupów w Technodeluxe.pl!